TRANSMISJA NA ŻYWO Z NASZEGO KOŚCIOŁA
Niedziela:
8:00, 10:00,11:30
Dzień powszedni:
od 15.02.2020.r.:
wt i czw 8:30
pon śr pt sob 18:00
Nabożeństwa:
Biuro Parafialne czynne tylko w czwartki od godz. 17:00 do 18:00
Konto parafialne:
62 9081 0006 0010 0003 2000 0002
Narzeczeni przyjmowani są w piątek (w inne dni po uprzednim umówieniu się z Księdzem).
Pierwsze spotkanie ok. 3 miesiące przed ślubem (trwa ok. godziny).
W pierwsze piątki miesiąca Biuro Parafialne jest NIECZYNNE.
Poniedziałek 08.04.2024.r. Zwiastowanie Pańskie
18.00 - + Mariana, Władysława, Ludwika, Pawła Żłobińskich, Teklę,
Józefa Czubów i zm z rodz.
Wtorek 09.04.2024.r.
8.30 - + Jadwigę, Stefana, Grzegorza Niedzielskich, Annę, Ksawerego,
Franciszka Szyperów, Mariana Brychcy, Irenę, Zbigniewa
Góreckich, Hannę, Henryka Kardaś i zm z rodz. Szyperów,
Niedzielskich, Góreckich, Brychcy, Kardaś i Kruków.
Środa 10.04.2024.r.
17.00 – adoracja
18.00 – nowenna, + Grzegorza w roczn śm, , Zofię, Mieczysława
Błoszyków, Antoninę, Stanisława Smoczyńskich.
Czwartek 11.0304.2024.r.
8.30 – + Ludomirę, Henryka, Karola Murkowskich, Stefanię, Stanisława Sławińskich i zm z rodz.
Piątek 12.04.2024.r.
18.00 – + Leona, Bolesławę, Władysława Strąk i Teresę Kaźmierczak.
Sobota 13.04.2024.r.
18.00 - + zbiorowa:
- + dziadków: Krystynę, Feliksa Hanysz, Stanisławę, Franciszka Grygierów.
- + Jana w roczn śm, Stefanię, Kazimierza Firlejów, Danutę
Kaczmarek i zm z rodz.
- + Stanisława Litkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące.
- + Ks. Tomasza Maćkowiaka, Ks. Marka Kaisera, ks. Bolesława Starosolskiego, Ks. Czesława Wojciechowskiego, Ks. Stefana Schudego i Ks. Wojciecha Paczkowskiego.
- + Sebastiana Zarabskiego – 1 r śm.
- + Wiesława Garcon.
- + Janusza – 3 r śm, Cecylię, Jana Kotlarskich, Annę , Jana, Mariana Maszner.
- + Ewę Sudzik – 4 r śm.
- + Kazimierę w roczn śm, Henryka Serwę, zm z rodz. Pikoszów i Konieczek.
- + Krystynę Linkiewicz, Martę, Stefana, Gracjana Nowak.
- + Anielę, Władysława, Krzysztofa Szewczyk i zmz rodz.
- + Helenę – 21 r śm, Jana, Józefa, Henryka Przybyłów, Katarzynę, Bogdana Kowalskich, Urszule, Ryszarda Lisiewicz, Stanisławę, Leona
Szaferskich.
- + Kazimierza – 1 r śm,m Leokadię Ziemniak.
- + Marię Bojarzyńską.
- + Zofię – 8 r śm, Stanisława, Wiktorie, Antoniego Kruków, Annę Michała Borowczaków.
- + Teresę – 13 r śm, Mariana, Waldemara Głuchowskich, s. Benonę i Jerzego Śliwińskiego.
- + Mariannę Kortus.
- + Ewę Heinrich
- + Katarzynę Minge – Dach
- + Józefa Szczepaniaka
- + Damiana Bartkowiaka
- + Józefa Koziołka
- + Mariana Szymkowiaka
- + Elżbietę Szyfter
- + Władysława Drzymałę
- + Tadeusza Kurkiewicza
- + Helenę Kalemba
- + Włodzimierza Trafalskiego
- + Kazimierę Wajs
- + Marię Burkiciak
- + Stefana Waligórę
Niedziela 14.04.2024.r.
08.00 – + Stanisławę w roczn śm, Franciszka Grygierów.
10.00 – + Katarzynę Minge – Dach
11.30 – + Franciszką, Stanisława, Barbarę Tunowskich, Andrzeja,
Janusza, Helenę i Józefa Jędrzejewskich.